Çağsa Elektrik
53
2. Organize San. Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No:49Başpınar,34100
+90(342) 326 50 60Gaziantepte elektrik malzemeleri, gaziantepte pano malzemeleri, aydınlatma malzemeleri satan yerler dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olan çağsa elektrik firmamız başpınar organize sanayide sosyal tesislerde hizmet vermektedir. Gaziantepde her türlü pano yapımı, Firmalarımızın aydınlatma, trafo, pano, pano malzemeleri, şartel çeşitleri ve her çeşit elektirik malzemelerinin satışını yapmaktayız. Gaziantepte trafo kurulumu ve satışı. Fabrikalar için özel trafo ve pano imalatı. Apartmanlar için özel trafo imalatı yapan firmalar arasında hizmet ve ürün kalitesi açısından zirvede yer alan firmamız fabrikalar apartmanlar ve işletmeler için özel pano yapmaktadır. Her türlü elektrik kablosu satışı yapan yerler,. Trafoların kurumu ve satışını yapmakta olan. Firmamızda her türlü elektirik ve elektronik malzemelerimiz bulunmaktadır. Gaziantepde her türlü pano yapımı. Çağsa elektrik, gaziantepte her türlü pano ve trafo yapımını gerçekleştirdiği gibi yurt çapında pek çok projeyi başarıyla tamamlamış bir imalat şirketidir. Gaziantepte elektrik taahhüt proje işleri. Gaziantepde her türlü pano yapımı. Yerleşim merkezleri elektrik tesisleri,kontrol birimlerinin kurulumu ile direk ve bina tipi trafo merkezleri, endüstriyel ve sosyal komple elektrik projelerinin yapımı ve uygulamaları gibi konularda anahtar teslimi işler tamamlamıştır. Gaziantep elektirik tahahüt proje işleri, Gaziantepte şartel çeşitleri satan yerler, Gaziantepte inşaat elektrik tesisatı proje uygulaması ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Şayaç panoları yapan elektrik firmaları. Gaziantepte her türlü sayaç, pano ve trafo uygulamasında sorumluluğunu üstlenerek tamamlamış olduğu işlerin bünyesinde varolan tüm imalatları kendi tesislerinde yapmaktadır. Gaziantepte şantiye panoları fiyatları. Antepte şantiye panoları, trafolar, elektrik proje taahhüt, her türlü şartel çeşitleri, elektrik kabloları, aydınlatma malzemeleri, elektrik malzemeleri fiyatları konusunda müşteri memnuniyetini ön planta tutan anlayışımızla hizmet vermekteyiz. Her zaman sektörüne öncülük etmeyi ilke edinmiş firmamız günümüz üretim teknolojisi ve hızına ayak uydururken kalitesinden hiçbir zaman ödün vermediğimiz ürünlerimiz ile müşterimize ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamıza, ürünlerimize ve hizmet anlayışımıza göstermiş olduğumuz güven ve ilgiye teşekkür ederiz.
9210Ziyaretçi
 • Yetkili Mehmet KAYHAN
 • Adres 2. Organize San. Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No:49 - Başpınar
 • Telefon +90(342) 326 50 60
 • Telefon ( 2 ) +90(541) 342 55 48
 • Fax +90(342) 326 50 61
 • Özel Sitesi http://www.cagsaelektrik.com
 • Web Sitesihttp://cagsaelektrik.antepport.com
 • E-Postainfo@cagsaelektirik.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Organize sanayi 2. Bölge sosyal tesis.

İletişim Formu
Gaziantepte elektrik malzemeleri, gaziantepte pano malzemeleri, aydınlatma malzemeleri satan yerler dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olan çağsa elektrik firmamız başpınar organize sanayide sosyal tesislerde hizmet vermektedir.

Gaziantepde her türlü pano yapımı,
Firmalarımızın aydınlatma, trafo, pano, pano malzemeleri, şartel çeşitleri ve her çeşit elektirik malzemelerinin satışını yapmaktayız.

Gaziantepte trafo kurulumu ve satışı.
Fabrikalar için özel trafo ve pano imalatı.
Apartmanlar için özel trafo imalatı yapan firmalar arasında hizmet ve ürün kalitesi açısından zirvede yer alan firmamız fabrikalar apartmanlar ve işletmeler için özel pano yapmaktadır.

Her türlü elektrik kablosu satışı yapan yerler,.
Trafoların kurumu ve satışını yapmakta olan. Firmamızda her türlü elektirik ve elektronik malzemelerimiz bulunmaktadır.

Gaziantepde her türlü pano yapımı.
Çağsa elektrik, gaziantepte her türlü pano ve trafo yapımını gerçekleştirdiği gibi yurt çapında pek çok projeyi başarıyla tamamlamış bir imalat şirketidir.

Gaziantepte elektrik taahhüt proje işleri.
Gaziantepde her türlü pano yapımı.
Yerleşim merkezleri elektrik tesisleri,kontrol birimlerinin kurulumu ile direk ve bina tipi trafo merkezleri, endüstriyel ve sosyal komple elektrik projelerinin yapımı ve uygulamaları gibi konularda anahtar teslimi işler tamamlamıştır.

Gaziantep elektirik tahahüt proje işleri,
Gaziantepte şartel çeşitleri satan yerler,
Gaziantepte inşaat elektrik tesisatı proje uygulaması ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Şayaç panoları yapan elektrik firmaları.
Gaziantepte her türlü sayaç, pano ve trafo uygulamasında sorumluluğunu üstlenerek tamamlamış olduğu işlerin bünyesinde varolan tüm imalatları kendi tesislerinde yapmaktadır.

Gaziantepte şantiye panoları fiyatları.
Antepte şantiye panoları, trafolar, elektrik proje taahhüt, her türlü şartel çeşitleri, elektrik kabloları, aydınlatma malzemeleri, elektrik malzemeleri fiyatları konusunda müşteri memnuniyetini ön planta tutan anlayışımızla hizmet vermekteyiz.


Her zaman sektörüne öncülük etmeyi ilke edinmiş firmamız günümüz üretim teknolojisi ve hızına ayak uydururken kalitesinden hiçbir zaman ödün vermediğimiz ürünlerimiz ile müşterimize ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamıza, ürünlerimize ve hizmet anlayışımıza göstermiş olduğumuz güven ve ilgiye teşekkür ederiz.
Firmanızı Ekleyin

Antepport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 22 firma yer almaktadır.