Özel Artemis Tıp Merkezi

http://artemistipmerkezi.antepport.com
Özel Artemis Tıp Merkezi
11
Bahçelievler Mah. Atatürk Bulv. M. Bedri İncetahtacı Sokak No:3Şahinbey,34100
+90(342) 220 06 06Gaziantepte özel tıp merkezi, gaziantepte kadın doğum hastanesi dendiğinde akla gelen özel artemis tıp merkezimiz 2007 yılından itibaren sn. Opr. Dr can biginer tarafından hizmete açılmıştır. Gaziantepte kadın doğum doktoru, uzman kadın doğumcu, gaziantepte kadın hastalıkları ve doğum uzmanı arayışlarınızda , tıp merkezimizde hizmet veren merkezimizin kurucusu sn. Opr. Dr can bilginer 1998 yılına belçika bürükselde bulunan saint-luc üniversitesinde ve 2006 yılında almanyada kiel'de bulunan devlet üniversitesinde özellik le endoskopik cerrahi konusunda eğitim aldı. Antepte kadın doğum doktorları arasında haklı bir yer edinen opr. Dr. Can bilginer, 2005 yılında amerika boston şehrinde bulunan mass general hastanesinde tüp bebek konusunda gözlemci olarak bulunmuş 2006-2007 yıllarında hacettepe üniversitesi tıp fakültesinde üreme teknikleri ( tüp bebek ) üzerine eğitim almıştır. Gaziantepin en iyi kadın doğum hastanesi olarak haklı takdirler kazanan artemis tıp merkezimiz 2007 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda hizmet vermektedir. Gaziantep'te en iyi kadın doğum doktoru, en iyi kadın doğum hastaneleri, arasında yer alan gaziantep özel artemis tip merkezi, kadın doğum hastanesi 21. Yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşmayı hedeflemektedir. Gaziantepte kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran özel artemis tıp merkezi başarı grafiğini hep yukarı taşımıştır. Kendini sağlığa adayan özel artemis kadın doğum hastanesi çalışanlarının en önemli amacı; hastalarımıza ve yakınlarına sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hizmet vermektir. Gaziantep kadın doğum hastanesi randevu, artemis kadın doğum randevu alma, kadın doğum fiyatları, kadın doğum uzmanları telefon numaraları arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres yine tıp merkezimiz olacaktır. Kadın doğum doktoru olan taleplerinize de cevap veririrken, hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, artemis tıp merkezini bulunduğu bölgede öne çıkarmış, iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir. Kadın doğum fiyatları konusunda kalite ve fiyat dengesini, hastalarının lehine uyarlayarak, hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle artemis tıp merkezimizin hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecekti.
12740Ziyaretçi
 • Yetkili Can BİLGİNER
 • Adres Bahçelievler Mah. Atatürk Bulv. M. Bedri İncetahtacı Sokak No:3 - Şahinbey
 • Telefon +90(342) 220 06 06
 • Fax +90(342) 220 29 10
 • Özel Sitesi http://artemistipmerkezi.antepport.com
 • Web Sitesihttp://artemistipmerkezi.antepport.com
 • E-Postacan_bilginer@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Gaziantep lisesi yanı.

İletişim Formu
Gaziantepte özel tıp merkezi, gaziantepte kadın doğum hastanesi dendiğinde akla gelen özel artemis tıp merkezimiz 2007 yılından itibaren sn. Opr. Dr can biginer tarafından hizmete açılmıştır.

Gaziantepte kadın doğum doktoru, uzman kadın doğumcu, gaziantepte kadın hastalıkları ve doğum uzmanı arayışlarınızda , tıp merkezimizde hizmet veren merkezimizin kurucusu sn. Opr. Dr can bilginer 1998 yılına belçika bürükselde bulunan saint-luc üniversitesinde ve 2006 yılında almanyada kiel'de bulunan devlet üniversitesinde özellik le endoskopik cerrahi konusunda eğitim aldı.

Antepte kadın doğum doktorları arasında haklı bir yer edinen opr. Dr. Can bilginer, 2005 yılında amerika boston şehrinde bulunan mass general hastanesinde tüp bebek konusunda gözlemci olarak bulunmuş 2006-2007 yıllarında hacettepe üniversitesi tıp fakültesinde üreme teknikleri ( tüp bebek ) üzerine eğitim almıştır.

Gaziantepin en iyi kadın doğum hastanesi olarak haklı takdirler kazanan artemis tıp merkezimiz 2007 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda hizmet vermektedir.

Gaziantep'te en iyi kadın doğum doktoru, en iyi kadın doğum hastaneleri, arasında yer alan gaziantep özel artemis tip merkezi, kadın doğum hastanesi 21. Yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşmayı hedeflemektedir.

Gaziantepte kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran özel artemis tıp merkezi başarı grafiğini hep yukarı taşımıştır.
Kendini sağlığa adayan özel artemis kadın doğum hastanesi çalışanlarının en önemli amacı; hastalarımıza ve yakınlarına sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hizmet vermektir.

Gaziantep kadın doğum hastanesi randevu, artemis kadın doğum randevu alma, kadın doğum fiyatları, kadın doğum uzmanları telefon numaraları arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres yine tıp merkezimiz olacaktır.

Kadın doğum doktoru olan taleplerinize de cevap veririrken, hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, artemis tıp merkezini bulunduğu bölgede öne çıkarmış, iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Kadın doğum fiyatları konusunda kalite ve fiyat dengesini, hastalarının lehine uyarlayarak, hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle artemis tıp merkezimizin hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecekti.
Firmanızı Ekleyin

Antepport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 22 firma yer almaktadır.