T. C M. E. B Öz Hilal Sürücü Kursu

http://hilalsurucukursu.antepport.com
T. C M. E. B Öz Hilal Sürücü Kursu
15
Gaziler Caddesi Hassimit Karşısı 57/b Kat:2/3Şahinbey,34100
+90(342) 231 99 34Gaziantepte sürücü kursu olarak hizmet veren özel öz hilal sürücü kursumuz, karayolları ve trafik kanununda belirtildiği şekilde hizmet vermektedir. Gaziantepde a1 sınıfı ehliyet veren sürücü kursları, Antepde a2 sınıfı ehliyet kursları, Gaziantepde d sınıfı ehliyet veren kurs, Gaziantepde e sınıfı ehliyet veren kurs, talep ve ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Gazientepte öz hilal sürücü kursu olarak a1, a2, b,c,d,esınıflarında sürücü serrtifikası vermekteyiz. Gaziantepde sürücü kursu, Gaziantepde özel direksiyon eğitimi, Gaziantepde motorlu taşıt kursu, Gaziantepde özel direksiyon eğitimi, konularında da uzman kadrolarımızla hizmet vermekteyiz. Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel ve eğitsel eğitim araçları ile ve her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir. Görsel uygulamalı eğitim veren sürücü kursları Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir. Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır. Gaziantep merkezde yer alan kursumuz, merkezde yer alan kurslar arasında en tecrübeli ve güçlü kadrosu ile hizmet veren kurslar arasındadır. Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Gaziantepte direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır. İsteyen kursiyerlerimize gaziantepte özel direksiyon dersi vermekteyiz. Kuruluş amacımız gaziantepte sürücü eğitimi alanında, yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından didimin ve türkiyenin en iyi sürücü kursu olan özel öz hilal sürücü kursu, kursiyerlerinin teorik ve pratik eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına, programlarımız dışında da) çözümler üreterek cevap vermek ve bu sayede personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu, türkiyenin seçkin sürücü kursları arasında yer almaktır. Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır. Kursumuz bu nedenle bilinçli sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir.
5796Ziyaretçi
 • Yetkili İbrahim SAKAR
 • Adres Gaziler Caddesi Hassimit Karşısı 57/b Kat:2/3 - Şahinbey
 • Telefon +90(342) 231 99 34
 • Fax +90(342) 231 99 34
 • Özel Sitesi http://hilalsurucukursu.antepport.com
 • Web Sitesihttp://hilalsurucukursu.antepport.com
 • E-Postaozsrcmtsk@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 20:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Has simit karşısı.

İletişim Formu
Gaziantepte sürücü kursu olarak hizmet veren özel öz hilal sürücü kursumuz, karayolları ve trafik kanununda belirtildiği şekilde hizmet vermektedir.

Gaziantepde a1 sınıfı ehliyet veren sürücü kursları,
Antepde a2 sınıfı ehliyet kursları,
Gaziantepde d sınıfı ehliyet veren kurs,
Gaziantepde e sınıfı ehliyet veren kurs, talep ve ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Gazientepte öz hilal sürücü kursu olarak a1, a2, b,c,d,esınıflarında sürücü serrtifikası vermekteyiz.

Gaziantepde sürücü kursu,
Gaziantepde özel direksiyon eğitimi,
Gaziantepde motorlu taşıt kursu,
Gaziantepde özel direksiyon eğitimi, konularında da uzman kadrolarımızla hizmet vermekteyiz.
Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel ve eğitsel eğitim araçları ile ve her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir.

Görsel uygulamalı eğitim veren sürücü kursları
Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir. Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır.
Gaziantep merkezde yer alan kursumuz, merkezde yer alan kurslar arasında en tecrübeli ve güçlü kadrosu ile hizmet veren kurslar arasındadır.

Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir.

Gaziantepte direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.

İsteyen kursiyerlerimize gaziantepte özel direksiyon dersi vermekteyiz.
Kuruluş amacımız gaziantepte sürücü eğitimi alanında, yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından didimin ve türkiyenin en iyi sürücü kursu olan özel öz hilal sürücü kursu, kursiyerlerinin teorik ve pratik eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına, programlarımız dışında da) çözümler üreterek cevap vermek ve bu sayede personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu, türkiyenin seçkin sürücü kursları arasında yer almaktır.

Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır. Kursumuz bu nedenle bilinçli sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Antepport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 22 firma yer almaktadır.