Zeugma Özel Güvenlik
15
Akyol Mah. Atatürk Bul. Şaban Sok. No:3/6Şahinbey,34100
+90(342) 230 88 25Gaziantepde güvenlik kursu, 2008 yılında kurulan zeugma özel güvenlik ve eğitim hizmetleri gaziantepte özel sektörler , kurumlar, avm, fabrikalar ve siteler için güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Gaziantepde silahli eğitim veren firmalar, gaziantepde silahsız eğitim, gaziantepde güvenlik firmaları, gaziantepde koruma ve güvenlik firması ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız Güvenliğiniz için son derece önemli olan güvenlik hizmetleri konusunda dürüst, güvenilir, inançlara saygılı ve insan haklarına duyarlı bir çalışma şeklini kendimize prensip edindik. Gaziantepte koruma eğitimi nereden alınır ? Gaziantepte özel güvenlik eğitimi veren yerler,, Bizler güvenlik sektöründeki eksiklikleri analiz ettik ve görev yaptığımız yıllar boyunca elde ettiğimiz tecrübeleri bu sektörde kullanmaya karar verdik. Gaziantepte koruma koruma eğitimi konusunda da elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizi uzman kadromuzla sunmaktayız. Gaziantepde market güvenliği, gaziantepde site güvenliği, gaziantepde fabrika güvenliği, gaziantepde kurum binaları güvenliği, antepte avm güvenlik hizmetleri konularında müşteri memnuniyetini en önde tutmaktayız. Gaziantepte atış eğitimi. Yasalara uygun davranışları ilke edinmek Eğitime ve sürekli yenilenmeye önem vermek Sorunsuz hizmet sağlamak Personelimizi sevmek ve değer vermek Birbirine bağlı büyük bir aile olmak Çevreye karşı saygılı ve duyarlı olmak iş sağlığı ve güvenliği konularında hassas olmak Tam donanımlı ve modern güvenlik hizmeti sunmak. Referanslarımız. Zeugma özel güvenlik koruma ve eğitim ltd. Şti. Firmamızın hizmet verdiği referanslarımız. Adnan şahintaş otomotiv Gaziantep il kültür ve turizm müdürlüğü Sevinçler sağlık ürünleri Şasmalı konak 2. Etap Taha kargo dış tic. Ltd. Şti. İnter perlit inşaat ltd. Şti. Motif iplik 1. Organize. Sanko holding Şahin pamuk İdeal halı ltd. Şti Gaski merkez, Kızılhisar, Oğuzeli atık su arıtma tesisi Oli merketçilik, Ncr sağlık hizmetleri Ay merkez Sarı konaklar sitesi Ayakabıcılar sitesi Kristal tekstil 2. Organize Milimetrik prefabrik Kömürcüler gıda Gap otel Güneydoğu anadolu ihratçılar birliği Gaziantep stadyum Gaziantep yeni arena stadyum inşaatı Gaziantep il göç idare müdürlüğü Biskon yapı.
11661Ziyaretçi
 • Yetkili M.Salih UĞUR
 • Adres Akyol Mah. Atatürk Bul. Şaban Sok. No:3/6 - Şahinbey
 • Telefon +90(342) 230 88 25
 • Fax +90(342) 230 88 24
 • Özel Sitesi http://zeugmaguvenlik.com
 • Web Sitesihttp://zeugmaguvenlik.antepport.com
 • E-Postazeugmaozelguvenlik@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Akyol cergibozan yanı.

İletişim Formu
Gaziantepde güvenlik kursu,
2008 yılında kurulan zeugma özel güvenlik ve eğitim hizmetleri gaziantepte özel sektörler , kurumlar, avm, fabrikalar ve siteler için güvenlik hizmeti sağlamaktadır.

Gaziantepde silahli eğitim veren firmalar, gaziantepde silahsız eğitim, gaziantepde güvenlik firmaları, gaziantepde koruma ve güvenlik firması ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız
Güvenliğiniz için son derece önemli olan güvenlik hizmetleri konusunda dürüst, güvenilir, inançlara saygılı ve insan haklarına duyarlı bir çalışma şeklini kendimize prensip edindik.

Gaziantepte koruma eğitimi nereden alınır ?
Gaziantepte özel güvenlik eğitimi veren yerler,,
Bizler güvenlik sektöründeki eksiklikleri analiz ettik ve görev yaptığımız yıllar boyunca elde ettiğimiz tecrübeleri bu sektörde kullanmaya karar verdik.
Gaziantepte koruma koruma eğitimi konusunda da elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizi uzman kadromuzla sunmaktayız.

Gaziantepde market güvenliği, gaziantepde site güvenliği, gaziantepde fabrika güvenliği, gaziantepde kurum binaları güvenliği, antepte avm güvenlik hizmetleri konularında müşteri memnuniyetini en önde tutmaktayız.

Gaziantepte atış eğitimi.
Yasalara uygun davranışları ilke edinmek
Eğitime ve sürekli yenilenmeye önem vermek
Sorunsuz hizmet sağlamak
Personelimizi sevmek ve değer vermek
Birbirine bağlı büyük bir aile olmak
Çevreye karşı saygılı ve duyarlı olmak iş sağlığı ve güvenliği konularında hassas olmak
Tam donanımlı ve modern güvenlik hizmeti sunmak.

Referanslarımız.
Zeugma özel güvenlik koruma ve eğitim ltd. Şti. Firmamızın hizmet verdiği referanslarımız.

Adnan şahintaş otomotiv
Gaziantep il kültür ve turizm müdürlüğü
Sevinçler sağlık ürünleri
Şasmalı konak 2. Etap
Taha kargo dış tic. Ltd. Şti.
İnter perlit inşaat ltd. Şti.
Motif iplik 1. Organize.
Sanko holding
Şahin pamuk
İdeal halı ltd. Şti
Gaski merkez,
Kızılhisar,
Oğuzeli atık su arıtma tesisi
Oli merketçilik,
Ncr sağlık hizmetleri
Ay merkez
Sarı konaklar sitesi
Ayakabıcılar sitesi
Kristal tekstil 2. Organize
Milimetrik prefabrik
Kömürcüler gıda
Gap otel
Güneydoğu anadolu ihratçılar birliği
Gaziantep stadyum
Gaziantep yeni arena stadyum inşaatı
Gaziantep il göç idare müdürlüğü
Biskon yapı.
Firmanızı Ekleyin

Antepport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 22 firma yer almaktadır.